Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ząbinowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana Ząbinowice

Ząbinowice,pomorskie

89 000 zł1 200 m² 74,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana położona w Ząbinowicach (gm. Bytów). Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Borek

Borek(Ząbinowice + 23 km)

175 000 zł3 000 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam, na sprzedaż działka rolna, na którą wystąpiono o Decyzję o warunkach zabudowy na 2 domy mieszkalne jednorodzinne, położona około 1000 metrów od jeziora Gowidlińskiego. Działka na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Parchowo

Parchowo(Ząbinowice + 11 km)

167 000 zł2 385 m² 70,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2385 m2, położona w Parchowie powiat Bytowski ( z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny). Lokalizacja- bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Parchowo

Parchowo(Ząbinowice + 11 km)

87 000 zł1 109 m² 78,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam bardzo ciekawie położoną działkę budowlaną pod budownictwo jednorodzinne, mieszkaniowe. Działka znajduje się w atrakcyjnej turystycznie miejscowości, niedaleko duże, piękne jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krosnowo

Krosnowo(Ząbinowice + 16 km)

80 000 zł1 052 m² 76,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Pięknie położone działki budowlane znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Gdańska

Bytów(Ząbinowice + 4 km)

41,43 zł/m²70 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal przy jednej z głównych ulic w Bytowie. Do wynajęcia atrakcyjny lokal w Bytowie przy ulicy Gdańskiej. Lokal o powierzchni 70m2 z możliwością prowadzenia sklepu lub usług.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Borek Kamienny

Borek Kamienny(Ząbinowice + 22 km)

145 000 zł1 479 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana zlokalizowana w sercu Pojezierza Kaszubskiego - miejscowości Borek. Nieruchomość usytuowana jest na wzniesieniu, z którego rozpościera się kojący widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Półczno

Półczno(Ząbinowice + 7 km)

2 397 000 zł99 390 m² 24,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nie kupujesz tu nieruchomości. Kupujesz spokój, wolność i przestrzeń na nowe życie! W Półcznie - niewielkiej kaszubskiej wsi otoczonej lasami, jeziorami i wzgórzami Pojezierza.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Spacerowa

Kalisz(Ząbinowice + 21 km)

496 000 zł70 m² 7 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:945 m²

Domek, który pachnie lasem i wakacjami przez cały rok Polecam nowy całoroczny dom letniskowy, gotowy, pachnący, wyposażony kompletnie. Domek letniskowy w Kaliszu koło Kościerzyny. Nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Trzebiatkowa

Trzebiatkowa(Ząbinowice + 19 km)

85 000 zł1 679 m² 50,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Sprzedaż ostatniej działki z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Grzmiąca

Grzmiąca(Ząbinowice + 9 km)

263 000 zł4 049 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W okolicy bytowa lokalizacja Działki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego Dolina Słupi. Wokół roztaczają się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Platynowa

Ząbinowice,pomorskie

620 000 zł5 900 m² 105,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana. Powierzchnia 5900 m2. Adres: ząbinowice 51 przy ul. Platynowej. Kształt zbliżony do trapezu. Droga gminna z dwóch stron, media w drodze. Działka sąsiaduje.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij